MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 6478562
nr 647 8562
Chiffonjé
Sent 1800-tal, längd: 118, djup: 58, höjd: 141
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2010
kl 19:41:25
5/7 19:36:31